Tarot Univerzum


Univerzum

Univerzum Klíčová slova

Být se vším v souladu, dokončení, kosmické zkušenosti, nekonečnost, důvěra v celek, bezpodmínečná láska, vnitřní a vnější cesty přesahující hranice.

Nejdůležitější symboly

Nahá žena tančí tanec svého velkého osvobození. Oko Hora (vpravo nahoře) vidí sebe a svět tak, jaké skutečně jsou. Všechny převleky, všechny masky se staly zbytečné. Srpem v pravé ruce přetíná síť iluzí. Obrovský had transformace skrze zkoušky a výzvy je poražený a bezmocný. Uvědoměním a poznáním ztrácejí svody svoji moc. Cherubíni, symboly čtyř elementů (země, vody, vzduchu a ohně), foukají vše pronikajícího božského ducha do čtyř světových stran.

Krátké poselství

Něco v tobě anebo tvém životě prochází nádherným završením. Cyklus důležitých zkušeností se zakončuje. Máš všechny důvody k tomu, aby ses hluboce uvolnil a odevzdal proudu života. Čím úplněji se otevřeš Universu, tím pravděpodobněji nastanou okamžiky, v nichž dokážeš vnímat neomezenost svého bytí a svoji zásadní jednotu se vším. Potom možná pocítíš zcela novou důvěru v sílu a inteligenci, která prostupuje celé Universum stejně jako tvůj život a řídí je. Dostane se ti všeho, co je teď pro tebe důležité a dobré. Nemusíš o nic bojovat. Tvoje otevřenost a důvěra v Celek tě povedou k vyššímu, dokonalému stupni.


pletena příze merino
Kontakt

Psát můžete do astrobabí schránky

dopis astrobabí schránka

dopis
Otázky, názory nebo náměty pak do astrobabí knihy

Výměna odkazů

Pokud máte svoje www stránky a máte zájem si se mnou vyměnit ikonu s odkazem,
nabízím výměnu na základě dohody po e-mailu astrobabí schránka

ikona Radyastrobaby
Několik zajímavých odkazů

Foto na zemi
Fotoalbum Astrobaby

www.rezonance.cz
Stránky Pavla Turnovského

www.transformator.cz
Astrologický časopis

Tworba www sránek, webů, prezentací
Tworba www sránek, webů, prezentací

Tvorba www stránek, webů, prezentací http://www.dpwebdesign.cz
reklama banner