Tarot Umění


Umění

Umění Klíčová slova

Protiklady se sjednocují, vzniká něco zcela nového, zmrtvýchvstání po smrti, dokonalá harmonie, hledání nebo námaha budou odměněny, snadný pokrok, vnitřní alchymie, transformace, tvořivá síla.

Nejdůležitější symboly

Celá karta ukazuje spojení protikladů: ohně a vody, světlého a tmavého, mužského a ženského, smrti a znovuzrození. Splývání protipólů vede k nové, obsáhlé jednotě - umění proměny. Zlatý alchymistický kotel (transformace), ozdobený lebkou, havranem a keltským křížem, znázorňuje proces smrti a znovuzrození. Původně červený lev (element ohně) si vyměnil barvu s původně bílým orlem (element vzduchu). To znázorňuje spojení a oddání se. Šaty zdobí motivy včel a hadů, spojení ženského a mužského.

Krátké poselství

V tobě a tvém životě se odehrává hluboce rozsáhlá, harmonická proměna. Něco v tobě muselo zemřít, aby se teď mohlo nově rozvinout. Umožnila to tvoje odevzdanost zkušenosti, činnosti nebo nějakému člověku. Teď vzniká něco nového: nový životní pocit, nové pochopení nebo nový vztah - k sobě nebo druhému člověku. Odehrává se to úplně snadno, téměř samovolně. Jediné, co je teď zapotřebí je tvoje otevřenost.


pletena příze merino
Kontakt

Psát můžete do astrobabí schránky

dopis astrobabí schránka

dopis
Otázky, názory nebo náměty pak do astrobabí knihy

Výměna odkazů

Pokud máte svoje www stránky a máte zájem si se mnou vyměnit ikonu s odkazem,
nabízím výměnu na základě dohody po e-mailu astrobabí schránka

ikona Radyastrobaby
Několik zajímavých odkazů

Foto na zemi
Fotoalbum Astrobaby

www.rezonance.cz
Stránky Pavla Turnovského

www.transformator.cz
Astrologický časopis

Tworba www sránek, webů, prezentací
Tworba www sránek, webů, prezentací

Tvorba www stránek, webů, prezentací http://www.dpwebdesign.cz
reklama banner