Tarot Slunce


Slunce

Slunce Klíčová slova

Životní radost, vitalita, tvořivá síla, vysoká energie, střed bytí, bezpodmínečná láska, nejvyšší moudrost, nadšení, uvědomělost, svoboda.

Nejdůležitější symboly

Slunce září uprostřed dvanácti astrologických znamení a prostupuje vše svým svitem . V jeho středu rozkvétá růže poznání. Vyjadřuje moudrost a nejvyšší vědomí. Na zelené hoře tvořivosti tančí dvě děti s motýlími křídly, výraz životní radosti, bezpodmínečné lásky a nadšení. Obě staré mince s křížem ve tvaru lidských postav jsou alchymistickým znamením proměny, kterou procházejí lidé, kteří se otevřou nejvyššímu světlu svého opravdového bytí. Paprsky z božského zdroje, Slunce vesmíru, je nadnášejí a překonávají všechny překážky (zeď kolem vrcholu hory).

Krátké poselství

Jsi hluboce spojen se středem svého bytí, zdrojem bezedné radosti a bezpodmínečné lásky. Co teď vyzařuješ ven ze svého středu, otevírá dveře a brány všem tvým úmyslům. Můžeš snadno dosáhnout všeho, co k tobě skutečně patří. Vychutnávej život. Pokud ve vnějším světě nečekaně narazíš na závažné překážky, nebojuj proti nim a akceptuj je. Řeč života ti pravděpodobně sděluje, že něco nemá být, protože ti to ve skutečnosti neslouží. Tím, že budeš dál důvěřovat síle a vedení ze středu svého bytí, obrátí se vždy všechno k dobrému. Tak jsi darem pro svoje okolí a dokážeš tvořivým způsobem vyjádřit svoji lásku a radost.


pletena příze merino
Kontakt

Psát můžete do astrobabí schránky

dopis astrobabí schránka

dopis
Otázky, názory nebo náměty pak do astrobabí knihy

Výměna odkazů

Pokud máte svoje www stránky a máte zájem si se mnou vyměnit ikonu s odkazem,
nabízím výměnu na základě dohody po e-mailu astrobabí schránka

ikona Radyastrobaby
Několik zajímavých odkazů

Foto na zemi
Fotoalbum Astrobaby

www.rezonance.cz
Stránky Pavla Turnovského

www.transformator.cz
Astrologický časopis

Tworba www sránek, webů, prezentací
Tworba www sránek, webů, prezentací

Tvorba www stránek, webů, prezentací http://www.dpwebdesign.cz
reklama banner