Tarot Chtíč


Chtíč

Chtíč Klíčová slova

Chtíč, živost, osvobození, vyslovit "ano" životní síle, tvořivost, sexualita, radost, láska, extáze všeobjímající jednoty.

Nejdůležitější symboly

Nahá žena sedí na hřbetu lva. Nahota zde znamená původnost, otevřenost a naprosté odevzdání životu. Lev zastupuje ohnivou sílu, nevázanou vitalitu a sílu vnitřních pohnutek. Jeho sedm hlav tvoří hlava panny, svatého, básníka, bojovníka, satyra a lvího hada. Představují rozličné aspekty oné jediné životní síly, jak se může vyjadřovat v bytí člověkem, mimo morálku a hodnocení. Deset paprskovitých kruhů rozházených v pozadí znázorňuje uvolňující se staré morální představy, které nyní nahrazuje deset jasně vyzařujících kruhů (v dolní části obrazu). Jsou symbolem světla, které se rozpíná - jako hadi - do všech stran, aby zničilo starý svět a stvořilo nový. Tento proces nového stvoření se opět zrcadlí v ocase lva, hada se lví hlavou. Obličej ženy se plně obrací k urně s ohněm. Vše, co patří k její pravé přirozenosti, se uvolňuje a hoří, aby síla lásky jejího pravého bytí mohla změnit její život a svět.


Krátké poselství

Největší rozkoš spočívá ve svobodě být sám sebou, se vším, čím jsi. Přitakej životní síle, která se vyjadřuje tvým tělem, tvými pocity a myšlenkami. Pokud miluješ a přijímáš síly v sobě, poznáš, že nic špatného neexistuje. Raduj se ze své divoké, nespoutané vitality.


pletena příze merino
Kontakt

Psát můžete do astrobabí schránky

dopis astrobabí schránka

dopis
Otázky, názory nebo náměty pak do astrobabí knihy

Výměna odkazů

Pokud máte svoje www stránky a máte zájem si se mnou vyměnit ikonu s odkazem,
nabízím výměnu na základě dohody po e-mailu astrobabí schránka

ikona Radyastrobaby
Několik zajímavých odkazů

Foto na zemi
Fotoalbum Astrobaby

www.rezonance.cz
Stránky Pavla Turnovského

www.transformator.cz
Astrologický časopis

Tworba www sránek, webů, prezentací
Tworba www sránek, webů, prezentací

Tvorba www stránek, webů, prezentací http://www.dpwebdesign.cz
reklama banner