Tarot Aeon


Aeon

Aeon Klíčová slova

Poznání, vidět z vyšší perspektivy, osvobození od klamů, moudrost, vykoupení, hluboký vhled do duchovních zákonů života.

Nejdůležitější symboly

Tato tarotová karta obsahuje několik postav ze staroegyptské mytologie. Její střední část zaujímá postava bohyně hvězd Nuith. Její tělo se přes noc rozprostírá po obloze, aby postoupilo temné pozadí hvězdám. Jejím společníkem je Hadit, jenž znázorňuje den a sluneční světlo. Toho zastupuje ohnivá koule s křídly. Ze spojení Nuith a Hadita vzniká dítě Horus, dvojité božství. Poprvé je znázorněno jako dítě, které ztělesňuje moudrost nevinného vnímání bez předsudků. Tuto vlastnost zdůrazňuje také okřídleným hadem na jeho hlavě. Podruhé je Horus ukázán jako vládce se sokolí hlavou, vyjadřující jasné vidění a ostré, neúplatné vnímání. Tři lidské postavy (na obraze dole) jsou jako semenné tobolky, které čekají na čas klíčení a růstu. Představují možnosti v lidském vědomí, které se rozvinou ve svém vlastním čase, když člověk dozraje k tomu, aby získal nadhled a viděl do jádra věcí.Krátké poselství

AEON je výzvou nahlédnout do jádra věcí, místo abychom jako obvykle sledovali jen povrch. K tomu musí naše vědomí opustit omezený pohled ze žabí perspektivy a vznést se do vzduchu jako orel.


pletena příze merino
Kontakt

Psát můžete do astrobabí schránky

dopis astrobabí schránka

dopis
Otázky, názory nebo náměty pak do astrobabí knihy

Výměna odkazů

Pokud máte svoje www stránky a máte zájem si se mnou vyměnit ikonu s odkazem,
nabízím výměnu na základě dohody po e-mailu astrobabí schránka

ikona Radyastrobaby
Několik zajímavých odkazů

Foto na zemi
Fotoalbum Astrobaby

www.rezonance.cz
Stránky Pavla Turnovského

www.transformator.cz
Astrologický časopis

Tworba www sránek, webů, prezentací
Tworba www sránek, webů, prezentací

Tvorba www stránek, webů, prezentací http://www.dpwebdesign.cz
reklama banner