Grafologie


Vzorek 7

Rukopis Zde máme možnost vidět pravý opak předchozího Smajlík smích Pisatelka se vrhá ochotně a s nadšením do všeho nového, podobně jako právě narozené kůzle instinktivně poskakuje, ona s eutuziasmem zdolává překážku za překážkou, problém za problémem vesele poskakuje svou cestou necestou.

Pozor na změnu větru a její zavětření nového dobrodružství - tu najednou udělá hop, uskočí z cesty a hurá do polí a luk, tam co ucítila tu tak zvláštně a nově vonící kytku.

Občas podléhá splínu a vyrovnávání se sama se sebou ale až "to přejde", mávne rukou a hurá do života, vždyť je tak pestrý a krásný. Podobně to má i ve vztazích - nevynáší soudy, pobaví se družně jak s "pochybným idividuem" tak i se "spořádaným občanem" (protože všichni jsou nějak zajímaví) ale na druhou stranu si střeží své soukromí, do kterého vpouští jen ty nejbližší a nejdůvěrnější.

Její okolí na ni hledí trochu s respektem a tendencí patřit pod ochranu jejích rozevlátých křídel což způsobuje jednak její ochota naslouchat a odvaha jít optimisticky vpřed. Tahle žena je něco jako Pipi Dlouhá Punčocha a podobně bláznivě může vypadat její domácnost i její šaty... Smajlík smíchpletena příze merino
Kontakt

Psát můžete do astrobabí schránky

dopis astrobabí schránka

dopis
Otázky, názory nebo náměty pak do astrobabí knihy

Výměna odkazů

Pokud máte svoje www stránky a máte zájem si se mnou vyměnit ikonu s odkazem,
nabízím výměnu na základě dohody po e-mailu astrobabí schránka

ikona Radyastrobaby
Několik zajímavých odkazů

Foto na zemi
Fotoalbum Astrobaby

www.rezonance.cz
Stránky Pavla Turnovského

www.transformator.cz
Astrologický časopis

Tworba www sránek, webů, prezentací
Tworba www sránek, webů, prezentací

Tvorba www stránek, webů, prezentací http://www.dpwebdesign.cz
reklama banner