Grafologie


Vzorek 6

Rukopis A máme zde další recept na výborný zákusek Smajlík smích Jeho pisatelka s malinko nižším sebevědomím bývá sevřená sama sebou a jakoby se stále hledala v tom nekonečném zmatku.
Tendence k hledání pevného základu, avšak pozor na "dobrý" základ, mohlo by se stát že zapluje do slepého ramena kde spustí kotvy tak hluboko, že již nebude schopná je zase zvednout a vydat se širé moře.

Jednak má ze širokého moře obavy že ztratí směr a vítr ji bude unášet do směrů, kde čekají lidožrouti Smajlík smích a pak... obavy z nového a cizího ji vstupují do spaní jako černé můry. Touhy po "jistotách" jitří její dny.
Ve vztazích může být nedůvěřivá až uzavřená, do svého srdce vpustí až ty, kteří projdou zkouškou velké důvěry a názorové shody.

Svazuje ji rovněž vrozená potřeba mít vše do puntíku dotažené do konce v provedení důkladném, při čemž může zabřednout v nepodstatných činnostech a ty podstatné pojdou na úbytě. Avšak při prozření dochází k vnitřnímu zmatku a sebeobviňování, že nesplňuje své "povinnosti" tak jak by měla...pletena příze merino
Kontakt

Psát můžete do astrobabí schránky

dopis astrobabí schránka

dopis
Otázky, názory nebo náměty pak do astrobabí knihy

Výměna odkazů

Pokud máte svoje www stránky a máte zájem si se mnou vyměnit ikonu s odkazem,
nabízím výměnu na základě dohody po e-mailu astrobabí schránka

ikona Radyastrobaby
Několik zajímavých odkazů

Foto na zemi
Fotoalbum Astrobaby

www.rezonance.cz
Stránky Pavla Turnovského

www.transformator.cz
Astrologický časopis

Tworba www sránek, webů, prezentací
Tworba www sránek, webů, prezentací

Tvorba www stránek, webů, prezentací http://www.dpwebdesign.cz
reklama banner